Wie mogen we verwachten op onze ledendag?

Wie mogen we verwachten op onze ledendag?

19 maart 2018 om 19u15

Binnen een maand hopen we jullie allemaal te zien op onze ledendag.

De inschrijvingen lopen goed binnen, maar er is zeker nog plek.  Aarzel niet en schrijf je snel in.  Om je al te doen watertanden, kunnen we al laten weten wie je mag verwachten op de glutenvrije markt.

Naast verschillende oude getrouwen, zullen er ook enkele nieuwe namen hun producten komen voorstellen. Bestel zoveel mogelijk op voorhand bij onze leveranciers.  We hebben beperkte ruimte voor de markt en de standhouders kunnen onmogelijk al hun producten meebrengen.  Als je op voorhand bestelt, ben je zeker dat je naar huis kan met jouw favoriete producten.

 

  LEVERANCIER WEBSITE
     
1 Amandino www.beccaria.be
2 Belvas www.belvas.be
3 Choosy and delicious www.choosy-delicious.be
4 Les Ateliers d'Elena www.atelierelena.be
5 Levure&Levain www.levure-levain.be
6 Lila Sweets www.glutenvrij-suikervrij.be
7 Mangia Bene www.mangiabene.be
8 Me Glusta www.meglusta.be
9 Revogan www.revogan.be
10 Schär www.schaer.com
11 Schnitzer bieren https://www.facebook.com//glutenintolerant
12 Senza Groep www.senzagroep.be
13 Sublimix www.sublimix.be
14 Sweet Vegan www.sweetvegan.be
15 t Pateeke www.pateeke.be
16 Traindevie www.traindevie.be
Restaurant Belfort - Gent